ساعت مچی رولکس و پتک فیلیپ در دستان دیوید بکام و جان جوزف تراولتا

یک آقا و ساعت مچی او تا حدودی شبیه یک مرد به اضافه ماشینش است. ما به طور کلی دوست داریم بلندترین و بهترین مدل ها را داشته باشیم. این دیوانگی معمولاً از هالیوود آغاز می شود ، جایی که احتمالاً با شور و شوق ترین مدل ها همیشه نمایش داده می شود.هرکسی که به همان روشی از تملق لذت ببرد ، تمایل به ساعت های لوکس و اسراف را دارد. چه طور است که ما این امتیاز را از مسیرهای مغلوب خارج کنیم: به نظر می رسد بسیاری از هنرمندان مشهور اجرایی این تعمیم را تأیید می کنند زیرا مجموعه های آنها توسط مارک های برجسته ، به عنوان مثال Patek Philippe و Rolex غرق می شوند .

زندگی یک سوپراستار بدون شک زندگی جذابی است. ظاهراً آنها تلاش خود را می کنند که باعث تحسین آنها شود. با این حال ، آنها به طور کلی از جهان جدا هستند. تا حدی غیر از برخی دیگر مورد بررسی قرار می گیرد.

از طرف دیگر ، مارک هایی که از آنها پشتیبانی می کنند به طور مکرر می توانند آنها را قابل توجه و قابل استفاده کنند. این زندگی یک تأثیرگذار سوپراستار است: هر نام تجاری یا کالایی ممکن است باشد ، هر زمان که این سوپراستار آن را بپوشد تقاضای آن افزایش می یابد. فرقی نمی کند که این یک مجوز رسمی باشد یا صرفاً یک اولویت شخصی و خاص فردی باشد.

این مقاله را دوست دارید؟

Share on facebook
در فیسبوک به اشتراک بگذارید
Share on twitter
در توییتر به اشتراک بگذارید
Share on linkedin
در لینکدین به اشتراک بگذارید
Share on pinterest
در پینترست به اشتراک بگذارید

دیدگاه بگذارید

تیم پشتیبانی واچ فور یو اینجا هستند تا به سوالات شما پاسخ دهند. از ما چیزی بپرسید!